Deelnemers Boboli Bunschoten Open 2019
ruime speelzaal in gebouw de Samenklank

Aantal deelnemers per 8 juli 2019: 70

 

Naam

 Vereniging of land

KNDB Rating

Categorie

Leo Peters

HDC Hoogeveen

 1020

C

Sjaam Biekram

Constant-Charlois Rotterdam

 1037

C

NDiaga Samb

Senegal

 1461

A

Richard Koot

Oerterp-Drachten

 1184

B

Jan Koerselman

BDV Brummen

 923

C

Jan Ongolesono

UDG-Vriendenkring

 992

C

Johan Alidarso

Heijmans Excelsior Rosmalen

 726

D

Jelmer Martens

DVSB

 1124

B

Jean Marc Ndjofang

Kameroen

 1468

A

Ricardo Bona

020

 1030

C

Andrew Tjon A Ong

DC Hilversum

 1302

A

Herman van Westerloo

DDV

 1138

B

Soender Kalpoe

DOG Uden

 1065

C

Jan Adema

Huizum

 1237

B

Boike Mathoera

Lelystad

 956

C

Leopold Sekongo

Dammers uit Oost

 1321

A

Macodou NDiaye

Constant-Charlois Rotterdam

 1492

A

Ben Provoost

Damlust Gouda

 1420

A

Arie de Bruijn

Damlust Gouda

 1214

B

Bert Roest

DVSB

 1088

C

Bertus de Harder

Boboli Bunschoten

 1186

B

Gerard Bruins

HDC Hoogeveen

 1023

C

Wim van de Berg

DVV Voorthuizen

 647

D

Wim Martin

United Kingdom

 1078

C

Henk Jonker

Oudega

 1092

C

Michel Hendriksen jr.

DES Lunteren

 752

D

Frans Lamers

DES Lunteren

 948

C

Erik van de Weerdhof

WSDV Wageningen

 1282

B

Jaap van Hierden Sr.

DVV Voorthuizen

 1053

C

Hans Loots

DVSB

 840

D

Albert Eggink

DC Lent

 1051

C

Jaap Heij

DES Lunteren

 1057

C

Bram Cysouw

DES Lunteren

 997

C

Cor Westerveld

DIOS Achterhoek

 1210

B

Leo van Vlerken

DAmateurs

 962

C

Harry Vredeveldt

Austerlitz

 784

D

Frans Poorter

Den Haag

 965

C

Marco de Koning

DDV

 1187

B

Guus Gase

DDV

 523

D

Soenarmin Saib

DDV

 786

D

Roep Bhawanibhiek

DDV

 1207

B

Maarten Linssen

Huissen

 1315

A

Jan-Maarten Koorn

IJmuiden

 942

C

Valentino Tjokro

Almere

 1057

C

Robby Koendjbiharie

Almere

 944

C

Gerrit Alink

DES Lunteren

 871

D

Prem Goelab

DDV

 916

C

Ramon Ramkisoen

DDV

 864

D

Ratan Ganeshie

Constant-Charlois Rotterdam

 907

C

Joop Briedé

Samen Sterk

 929

C

Peter van der Stap

Van Stigt Thans

 1338

A

Matthijs Broek

Van Stigt Thans

 836

D

Frits Stuger

ADG Amersfoort

 993

C

Jan Drijver

Ermelo

 461

D

Dirk van Schaik

Van Stigt Thans

 1034

C

Kees Osté

Scheveningen

 762

D

Krijn ter Braake

020

 1293

B

Alexander Shvartsman

Rusland

 1540

A

Petra Duskova

Tsjechië

 1070

C

Teun Dekker

De Lier

 798

D

Wim Bennink

WDV Winterswijk

 903

C

Losseni Savané

HDC Den Helder

 1256

B

Boudewijn van der Veen

DC Zaanstreek

 1007

C

Teus Stam

De Kroonschijf Brandwijk-Molenaarsgraaf

 1050

C

Rene Runhaar

Boboli Bunschoten

 799

D

Lennart Bolks

Boboli Bunschoten

 815

D

Huib Poort

Boboli Bunschoten

 837

D

Lammert Korlaar

Boboli Bunschoten

 759

D

Alex van de Mheen

Boboli Bunschoten

 841

D

Peter Frans Koops

Boboli Bunschoten

 1166

B